UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Plastiko liejimo operatorius (-ė)

Город

Шауляй

Административная работа, Производство / Производство / Склады, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

- darbas su plastmasinių detalių liejimo įrengimais;
- plastiko liejimo įrengimų priežiūra (žaliavos pasiruošimas, formų keitimas);
- plastiko liejimo įrengimų sureguliavimas ir paleidimas;
- proceso kontrolė;
- gaminamų gaminių kokybės užtikrinimas.

Darbas vyksta pamainomis, kurios keičiasi kas savaitę (rytinė, popietinė po 8val.).
Savaitgaliai laisvi.

Требования

- darbo patirtis gamybinėje įmonėje su įrengimais, jų priežiūra;
- kruopštumas, atsakingumas;
- gebėjimas savarankiškai atlikti darbo užduotis;
- noras siekti rezultatų ir mokytis.

Условия

- visas socialines garantijas;
- geras darbo sąlygas;
- motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą.

Зарплата

Aptariamas pokalbio metu.