UAB HEADEX GROUP

HEADEX Group įkurta 2003 m. Vilniuje. Nuo pat įkūrimo siekiame suteikti savo klientams galimybę lanksčiai planuoti savo žmogiškuosius išteklius atsižvelgiant į besikeičiančius rinkos poreikius. Dirbame Lietuvoje ir tarptautinėse rinkose - Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Tarp mūsų klientų didelės ir mažesnės gamybos, prekybos, logistikos ir klientų aptarnavimo įmonės. Kontaktai: Tel.: +370 5 2734911 El. paštas:

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Prekių surinkimas skerdienos sandėlyje Olandijoje

Страна

Нидерланды

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады

Обязанности

prekių surinkimas važinėjant elektriniu vežimėliu arba rankiniu vežimėliu;
prekių/ dėžučių skenavimas, surinkimas;
produkcijos sandėliavimas pagal nustatytą tvarką sandėlyje.

Требования

vidutinė anglų kalba;
greita orientacija darbo aplinkoje ir noras mokytis;
atidumas ir dėmesingumas detalėms.

Преимущества

panaši darbo patirtis;
galimybė vykti su savo automobiliu.

Условия

nemokamą apgyvendinimą;
malonų kolektyvą;
nemokamą įdarbinimą;
gerai apmokamą darbą;
perspektyvų ir ilgalaikį darbą;
reguliarias atostogas Lietuvoje.

Зарплата

Nuo 1300 eur atskaičius mokesčius su galimybe užsidirbti daugiau

<< Grįžti į skelbimų sąrašą