CVME.LT

Hазвание компании

UAB "Dubingiai"

Краткое описание компании

UAB „Dubingiai“
Didmeninė ir mažmeninė prekyba baldais ir kitomis namų apdailai reikalingomis prekėmis.

Bеб-сайт

www.dubingiai.lt

Предлагаемая работа
Projektų vadovas (ė)

Город

Каунас

Предполагаемое место работы

Продажи / Торговля / Маркетинг

Обязанности

Darbo aprašymas:

Darbas su esmais klientais ir nuolatinė naujų klientų paieška;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir pateikimas klientams, bendravimas su klietais (užsakovais);
Atliekamų darbų proceso kontrolė, išlikusių su problemų su klientais sprendimas;
Derybos su esamais ir naujais klientais, klientų atsiskaitymo kontrolė ir kt. vadovo pavesti darbai;

Требования

Aukštasis išsilavinimas (privalumas statybos inžinerijos ar verslo vadybos srityje privalumas);
Atidumas, kruopštumas atsakomybės jausmas, stipri motyvacija siekti rezultato;
Anglų kalbos mokėjimas, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Преимущества

Darbo patirtis dirbant su statybininkais, architekatais/dizaineriais

Условия

Darbo užmokestį priklausantį nuo darbo rezutatų;
Mokymus prieš pradedant darbą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Darbą su "dideliu esamų klientų" krepšeliu
Pradžia (data): nedelsiant

Зарплата

700 Eur plius priedai

<< Grįžti į skelbimų sąrašą