UAB "Litana ir Ko"

ĮĮmonių grupė „Litana“ pradėjo savo veiklą 1992 metais iki šiol išlaikiusi vieningą valdymo sistemą. Centrinis veiklos valdymo skyrius yra Lietuvoje, Gargžduose. Šiuo metu įmonių grupė „Litana“ yra viena iš stambiausių kompanijų rytų Europoje. Ji specializuojasi laivų statybos, statybos srityse ir apima pramoninės bei civilinės paskirties statybas. Kompanijos, kurios sudaro įmonių grupę „Litana“, vykdo veiklą Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijos Respublikoje, Latvijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Vokietijoje.

Bеб-сайт

www.litana-group.com

Предлагаемая работа
PROJEKTŲ VERTINIMO INŽINIERIAUS/-ĖS GARGŽDUOSE

Город

Клайпеда

Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость

Обязанности

tatybos projektų sąmatų sudarymas;
Statybos techninių dokumentų analizė;
Komercinių pasiūlymų rengimas;
Dalyvavimas derybose su užsakovu techniniais klausimais.

Требования

Aukštasis statybos inžinerijos išsilavinimas;
1 m. analogiško darbo patirtis;
Geros anglų kalbos žinios;
Kompiuterinis raštingumas (Microsoft Office);
Orientacija į kokybišką rezultatą;
Puikūs bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Условия

Galimybę tiek individualiai, tiek kartu su komanda tobulėti ir siekti pačių aukščiausių rezultatų;
Įdomų ir atsakingą darbą perspektyvioje organizacijoje;
Šaunius kolegas, kurie padės įsilieti į kolektyvą ir pasidalins savo patirtimi bei žiniomis;
Darbo užmokestį 1000-1500 Eur (neto) ir priedus, kurie priklausys nuo Jūsų rezultatų.

Зарплата

1000-1500 Eur (neto)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą