UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Reklamos gamybininkas-šilkografijos spaustuvininkas

Город

Шауляй

Административная работа, Производство / Производство / Склады, Услуги / Обслуживание клиентов, Реклама / Дизайн, Другое

Обязанности

Reklamos spausdinimo paslaugas teikianti įmonė Šiauliuose, ieško komandos pastiprnimo.

-Spausdinimas šilkografijos įrengimais ant įvairių gaminių: plastiko, popieriaus, tekstilės ir pan.
-Dekolių klijavimas ant keramikos gaminių.

Требования

- Darbo patirtis šilkografijos srityje (privalumas);
- Darbštumas, atidumas, kruopštumas, sąžiningumas.

Условия

- Apmokymus darbuotojams, neturintiems patirties;
- draugišką kolektyvą;
- patrauklią atlyginimo priedų sistemą;
- išdirbus 3m. - darbuotojas draudžiamas kaupiamajam 10-ties metų draudimui;
- darbo laikas: I-V 8:30 - 17:30 val.

Зарплата

Derybų klausimas.