UAB "Top clean"

Mes esame su Jumis jau nuo 1998 metų ir teikiame profesionalias valymo paslaugas. Šiuo metu atsinaujiname - tiek logotipą, tiek savo vertybes.

Viskas prasideda nuo švaros.
VIZIJA-
Geidžiamiausi švaros ekspertai
MISIJA-
Suteikti kliento lūkesčius pranokstančias, aukščiausios kokybės valymo paslaugas
VERTYBĖS —
Kokybė (klientų vertinimas, lojalumas)
Partnerystė (santykiai kolektyve, su klientu)
Operatyvumas (greitai ir tiksliai veikiantis)
Skaidrumas (aiškūs tikslai, prioritetai)
Patikimumas (ištesėtas pažadas, kliento poreikių numatymas)
Ekologija (darnios plėtros pagrindas)

Bеб-сайт

www.topclean.lt

Предлагаемая работа
Saltoniškių g. 9 indų plovėja (s)

Город

Вильнюс

Предполагаемое место работы

Неквалифицированная работа, Услуги / Обслуживание клиентов

Обязанности

Gastronomijos namų Gourmet Panorama (parduotuvėlių ir restoranų erdvė- maisto zona) valymui, priežiūrai ir indų plovimui Saltoniškių g.9 reikalingos (i) valytojos (ai) ir indų plovėja (s):
*rytinis maisto zonos valymas, dirbsite slenkančiu darbo grafiku 3 dirbti 3 laisvos ryte nuo 7.00 iki 9.00 val. Alga: 3,93 valandinis atlygis neatskaičius mokesčių.
*budėjimas dienos metu maisto zonoje - dirbsite slenkančiu darbo grafiku 3 dirbti 3 laisva nuo 12.00 val. iki 16.00 val. Alga: 3,93 valandinis atlygis neatskaičius mokesčių.
*indų nurinkimas ir plovimas. Dirbsite slenkančiu darbo grafiku 3 dirbti 3 laisva nuo 12.00 val. iki 21.00 val. Alga: 4,32 eur neatskaičius mokesčių.
Galima derinti kelias pozicijas, užsidirbti daugiau, dėl darbo krūvio galimybių aptarsime pokalbio metu.

Требования

*Jei norite dirbti ir esate atsakinga (s), mes jūsų laukiame!

Условия

Siūlome:
*darbą ir vertingą patirtį, kurios galbūt dar neturi, atsinaujinančioje, tvarioje, augančioje įmonėje;
*mokymus ir priemones efektyviam darbui;
*visos komandos pagalbą ir palaikymą;
*dovanų kuponą už rekomenduotus ir įdarbintus žmones.

Sudominome, skambinkite ir pasikalbėsime
tel. 867030651

Зарплата

583

<< Grįžti į skelbimų sąrašą