UAB Ekobūsto namai

Информация о компании


Hазвание компании

UAB Ekobūsto namai

Краткое описание компании

Kas mes esame?
Ekobūstas buvo įkurtas 1998 metais. Tuo metu, mūsų produkcija daugiausiai buvo skirta Vokietijos rinkai. Vis dėlto, bėgant laikui, rinkos plėtėsi ir skydiniai-karkasiniai namai tapo populiarūs Skandinavijos šalyse. Greitai Ekobūstas pradėjo bendradarbiauti su vietinėmis įmonėmis Norvegijoje, Islandijoje, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje. Didelė dalis mūsų produkcijos yra eksportuojama būtent į šias valstybes. Mes visada ieškome naujų partnerių, su kuriais galėtume dirbti visame pasaulyje. Mobilumas ir lankstumas yra vienos iš svarbiausių Ekobūsto sąvybių.

Mes džiaugiames, kad mūsų produktai yra ekologiški ir tuo pačiu pagaminti labai konkurencingomis kainomis. Mūsų namai yra kokybiški bei patikimi, kuriuos jau įvertino ne tik lietuviai, bet ir kitų valstybių gyventojai.

Ekobūstas yra įsikūręs mažame miestelyje - Liūdynėje, netoli Panevėžio, šiaurės-rytiniame Lietuvos regione. Mes turime 1500 kvadratinių metrų gamybos patalpas. Panevėžys yra strategiška vieta, nes jis yra pusiaukelėje tarp dviejų didžiausių regionio uostų: Klaipėdos ir Rygos. Tai yra tam tikras eksporto langas tiek į Vakarus, tiek į Skandinaviją.

Bеб-сайт

www.ecobustas.lt

Предлагаемая работа
Sąmatininkas (-ė)


Город

Паневежис

Предполагаемое место работы

Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость

Обязанности

- Skydinių karkasinių namų įvairių kiekių skaičiavimas;
- Užsakomųjų medžiagų išrankų pateikimas tiekėjams;
- Brėžinių peržiūra ir derinimas.

Требования

- darbo su AutoCAD pagrindai;
- kruopštumas;
- noras mokytis ir tobulėti medinių statinių srityje.

Преимущества

- sąmatų skaičiavimo patirtis;
- anglų kalba.

Условия

Darbą modernioje, į eksportą orientuotoje, įmonėje. Mokymus ir tobulėjimą, galimybę tapti skydinių-karkasinių namų inžinieriumi/konstruktoriumi.

Зарплата

1600 EUR


<< Grįžti į skelbimų sąrašą