UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Sandėlininkas-apskaitininkas (-ė)

Город

Шауляй

Административная работа, Финансы / Бухгалтерия / Экономика, Производство / Производство / Склады, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

Gamybinė įmonė Šiauliuose, nuolatiniam darbui ieško SANDĖLININKO-APSKAITININKO (-ĖS).

• Sklandžios sandėlio veiklos užtikrinimas;
• Prekių pakrovimo/iškrovimo organizavimas, sandėliavimo ir saugojimo kontrolė;
• Pagalbinių medžiagų tiekimas;
• Žaliavų ir prekių pirkimai, paskirstymas ir išdavimas, sandėlio likučių kontrolė;
• Tvarkos sandėlyje palaikymas;
• Sandėlio apskaitos dokumentacijos tvarkymas.

Darbo laikas:

I-V 8:00 - 17:00

Требования

• Aukštesnysis išsilavinimas;
• Darbo patirtis sandėliavimo srityje ir sandėlio apskaitos valdymo srityje;
• Savarankiškumas, atsakingumas, organizuotumas, kruopštumas, atidumas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai Excel).

Преимущества

Autokrautuvo pažymėjimas.

Условия

-Draugišką kolektyvą;
-Darbą stabilioje įmonėje.

Зарплата

550-700 Eur (po mokesčių)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą