CVME.LT

Hазвание компании

UAB "SMMC"

SMMC, UAB įmonė siūlanti elektros gamybos sprendimus iš saulės energetikos Lietuvoje ir užsienyje.

Bеб-сайт

Saulės elektrinių pagalbinis montuotojas darbui užsienyje (Švedija/Vokietija)

Вильнюс, Каунас, Клайпеда, Шауляй, Акмяне, Алитус, Друскининкай, Электренай, Йонава, Кретинга, Мажейкяй, Науйойи-Акмяне, Паланга, Пасвалис, Плунгe, Расейняй, Риетавас, Рокишкис, Скуодас, Шакиай, Шилуте, Швенчионис, Таураге, Телшиаи, Вилкавишкис

Страна

Заграница, Швеция, Германия

Енергетика, Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость

Обязанности

Saulės elektrinių montavimas ant žemės bei ant pastatų stogų.

Требования

- Montavimo patirtis saulės energetikos srityje (privalumas);
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Fizinė ištvermė, gera judesio koordinacija, dėmesio koncentracija bei aukščio baimės nebuvimas;
- Kruopštumas, atidumas, sąžiningumas, atsakingumas, punktualumas, komunikabilumas.

Условия

- Profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes;
- Darbą komandiruotėse : Švedija, Vokietija;
- Stabilų, įdomų ir dinamišką darbą augančioje bei ambicingoje įmonėje;
- Visas socialines garantijas, visas darbui reikalingas priemones;
- Pagalbą ir sklandų įvedimo procesą darbo pradžioje;
- Nemokamas keliones į Švedija/Vokietiją ir atgal;
- Papildomas draudimas

Зарплата

1750 į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą