UAB "Vitaresta"

Esame inovatyvi, pažangi, skaidri ir ilgametę patirtį valymo paslaugų srityje turinti įmonė, savo veiklą pradėjusi 1998 metais.

Bеб-сайт

www.vitaresta.lt

Предлагаемая работа
Siūlome darbą mobilios valymo brigados darbuotojui (-ai)

Город

Вся Литва

Предполагаемое место работы

Неквалифицированная работа

Обязанности

Įvairių patalpų generalinis ir postatybinis valymas;
Langų ir fasadų plovimas;
Įvairios grindų dangos valymas;
Įvairūs kiti valymo darbai, atliekami specialia valymo technika;
Darbas komandose 4-6 darbuotojai;
Darbas visoje Lietuvoje.

Требования

B“ kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas;
Aukštalipio pažymėjimas būtų privalumas;
Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas;
Noras dirbti ir užsidirbti.

Преимущества

Условия

Visas reikalingas darbo priemones bei darbo aprangą
Keliones į/iš objektus(-ų) įmonės automobiliu

Зарплата

Darbo užmokestis nuo 800 eur./mėn. („į rankas“), priklausantis nuo asmeninių rezultatų

<< Grįžti į skelbimų sąrašą