Ralf Brandt Bau  GmbH

Hазвание компании

Ralf Brandt Bau GmbH

Предлагаемая работа
Skydinių namų montuotojai Vokietijoje

Страна

Англия, Люксембург, Швейцария, Германия, Другая страна

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость

Обязанности

Vokietijos statybų kompanija siūlo darbą patyrusiems skydinių namų montuotojams. Darbas tiesiogiai įmonėje, ne per agentūra.

Требования

-Būtina analogiško darbo patirtis;
-Tempo ir kokybės santykis;
-Atsakomybės jausmas ir gebėjimas dirbti komandoje;
-Be žalingų įpročių.

Pagalbinių nereikia. Tel.: 865627227

Преимущества

-Gebėjimas skaityti brėžinius;
-Aukštalipio pažymėjimas;
-Vokiečių kalba.

Условия

-Visas vokiškas socialines garantijas, apgyvendinimą ir transportą;
-Vidutinis atlyginimas po bandomojo laikotarpio 2700 Eur po mokesčių. Komandos lyderiai, susikalbantys vokiškai, gali uždirbti nuo 3000 Eur;
-Įmonė suteikia įrankius, apmoka kurą. Po bandomojo laikotarpio suteikiami ir rūbai.

Зарплата

1720-3700 Eur (Į rankas)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą