UAB Ekobūsto namai

Информация о компании


Hазвание компании

UAB Ekobūsto namai

Краткое описание компании

Kas mes esame?
Ekobūstas buvo įkurtas 1998 metais. Tuo metu, mūsų produkcija daugiausiai buvo skirta Vokietijos rinkai. Vis dėlto, bėgant laikui, rinkos plėtėsi ir skydiniai-karkasiniai namai tapo populiarūs Skandinavijos šalyse. Greitai Ekobūstas pradėjo bendradarbiauti su vietinėmis įmonėmis Norvegijoje, Islandijoje, Vokietijoje, Danijoje, Prancūzijoje. Didelė dalis mūsų produkcijos yra eksportuojama būtent į šias valstybes. Mes visada ieškome naujų partnerių, su kuriais galėtume dirbti visame pasaulyje. Mobilumas ir lankstumas yra vienos iš svarbiausių Ekobūsto sąvybių.

Mes džiaugiames, kad mūsų produktai yra ekologiški ir tuo pačiu pagaminti labai konkurencingomis kainomis. Mūsų namai yra kokybiški bei patikimi, kuriuos jau įvertino ne tik lietuviai, bet ir kitų valstybių gyventojai.

Ekobūstas yra įsikūręs mažame miestelyje - Liūdynėje, netoli Panevėžio, šiaurės-rytiniame Lietuvos regione. Mes turime 1500 kvadratinių metrų gamybos patalpas. Panevėžys yra strategiška vieta, nes jis yra pusiaukelėje tarp dviejų didžiausių regionio uostų: Klaipėdos ir Rygos. Tai yra tam tikras eksporto langas tiek į Vakarus, tiek į Skandinaviją.

Bеб-сайт

www.ecobustas.lt

Предлагаемая работа
Stalius, statybininkas (skydiniai-karkasiniai namai)


Город

Паневежис

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

UAB „Ekobūsto namai“ - nuo 1998 metų veikianti skydinių karkasinių namų gamybos įmonė, eksportuojanti įvairaus tipo skydinius karkasinius namus į visą pasaulį siūlo darbą skydinių karkasinių namų gamyboje ir montaže.

Darbas gamykloje Panevėžyje ir komandiruotės į užsienį (Norvegiją, Švediją, Islandiją, Vokietiją ir kt.).

www.ecobustas.lt

Требования

Noras tobulėti, pareigingumas, žingeidumas.

Преимущества

Patirtis su medžiu.

Условия

Siūlome nuolatinį darbą, gerai apmokamas komandiruotes, profesinį tobulėjimą medžio apdirbimo srityje.

Darbo užmokestis priklauso nuo turimos patirties.

Dėl darbo prašome kreiptis telefonu 8 695 81095.

Зарплата

1700 EUR


<< Grįžti į skelbimų sąrašą