NP5 UAB

Hазвание компании

NP5 UAB

Bеб-сайт

www.namustatybos.lt

Предлагаемая работа
Statybos vadovo (-ės)

Город

Шауляй, Йонишкис

Предполагаемое место работы

Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость

Обязанности

NP5 constructions UAB statanti ypatingus ir neypatingus gyvenamosios paskirties objektus ieško:
- Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
- Darbo-medžiagų sąnaudų paskaičiavimas;
- Pasiūlymų, sąmatų rengimas su programa „ProSama“;
- Darbas su užsakovais ir subrangovais;
- Atliekamų darbų vykdymo, kokybės kontrolė;

Требования

- Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
- Inžinieriaus darbo patirtis būtų privalumas;
- Mokėti dirbti su autocad programomis;
- Gebėjimas dirbti savarankiškai;
- Atsakingas požiūris į darbą, atidumas, kruopštumas, atkaklumas, iniciatyvumas.

Условия

- Konkurencingą atlyginimą;
- Galimybę siekti aukštų rezultatų ir augti kartu su kompanija;
- Darbui reikalingas priemones.

Зарплата

1000-1400

<< Grįžti į skelbimų sąrašą