CVME.LT

Предлагаемая работа
Stogdengys/brigadininkas (-ė)

Город

Вся Литва

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Užsienio kompanija, įkūrusi savo filialą Lietuvoje, siūlo darbą naujų bei renovuojamų namų stogų dengimo specialistui.
Pradžioje darbuotojas turės pats dirbti prie stogų dengimo, vėliau, įvertinus jo darbo kokybę ir surinkus daugiau brigadų, jis perims brigadininko pareigas ir bus atsakingas už darbų kokybę, sąmatų sudarymą, darbo paskirstymą kitiems darbuotojams, darbų atlikimo grafikų sudarymą ir pan.

Требования

- Išsilavinimas statybų srityje ir/ar ilgametė patirtis prie stogų dengimo darbų;
- Gebėjimas skaityti brėžinius;
- Gebėjimas sudaryti sąmatas medžiagų apskaičiavimui;
- Nepriekaištinga kokybė, atliekant įvairių tipų stogų dengimo darbus;
- Gebėjimas vadovauti komandai ir komunikuoti rusų kalba (didžioji dalis darbuotojų ukrainiečiai).

Преимущества

Plataus profilio statybininkas nuo pamatų iki raktų, išmanantis išorės bei vidaus darbus, karkasinių ar skydinių namų patirtis.

Условия

- Konkurencingas atlyginimas bei dideli priedai už kiekvieną sėkmingai atlikta projektą. Atlyginimas nuo 2500 Eur į rankas;
- Galimybė augti įmonėje, tampant atsakingu už visų stogdengių darbų komandas;
- Tapus regioniniu projektų vadovu atlyginimas 4000-5000 Eur į rankas;
- Įmonės automobilis.

Зарплата

2500-5000 eur į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą