UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Suvirinimo roboto operatorius (-ė)

Город

Шауляй

Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, IT / Интернет, Другое

Обязанности

Vokiečių kapitalo įmonė, plečia savo komandą ir siūlo darbą SUVIRINIMO ROBOTO OPERATORIUI. Darbas prie suvirinimo roboto. Atsakomybė už gaminio kokybę.
Darbas 2 pamainomis. 6:00-14:30val. ir 14:30 – 23:00val. Pamainos keičiasi kas savaitę.
Savaitgaliai laisvi.

Требования

Patirtis metalo apdirbimo srityje būtų PRIVALUMAS, bet ne būtinybė.
Suvirintojo pažymėjimas – privalumas;
Suvirintojo darbo patirtis – privalumas.

Условия

Nuolatinę galimybę mokytis ir tobulėti;
Darbo rezultatus atitinkantį atlygį su perspektyva didėti;
Draugišką, bendro tikslo siekiančią komandą;
Puikias darbo sąlygas.

Зарплата

850-1100 Eur/mėn. į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą