UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
SUVIRINTOJAS SUOMIJOJE

Страна

Заграница, Финляндия

Производство / Производство / Склады, Инженерия / Механика, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Įmonė, užsiimanti vamzdynų montavimu naujos statybos laivuose, siūlo darbą SUVIRINTOJUI.

-Vamzdynų suvirinimo darbai laivuose Suomijoje (111- elektrodu, 141 - TIG):
111 kodas – suvirinimas elektrodu įvairiose padėtyse – laikikliai; juodo cinkuoto metalo vamzdžių movų ir sujungimų suvirinimo darbai;
141 kodas – TIG – nerūdijančio plieno vamzdžių movų ir sujungimų suvirinimo darbai

Требования

-Panašaus darbo patirtis (ypač laivuose);
-Gebėjimas dirbti savarankiškai;
-Atsakingumas, darbštumas, pareigingumas.

Преимущества

-Suvirintojo specialybė, 135, 136 kodai.

Условия

-Darbą draugiškame kolektyve;
-Geras darbo sąlygas;
-Įmonė apmoka apgyvendinimą;
-Įmonė apmoka kelionės išlaidas;
-Darbą komandiruočių principu (6 savaitės dirbamos, 2 savaitės namie);
-Konkurencingą atlygį;
-Visas socialines garantijas.

Зарплата

2700-3500 €/mėn. į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą