UAB NP GRUPĖ

Įmonė profesionaliai užsiima paviljonų, baldų ir kitos renginių įrangos nuoma bei prekyba.

Описание вакансии
Šventinių palapinių Montuotojas | Pagrindinis arba papildomas darbas

Город

Вильнюс

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Другое

• Montuoti/demontuoti šventines palapines/paviljonus (patirtis nebūtina, apmokome).
• Pasikrauti/išsikrauti inventorių (kėdes, stalus, paviljonų konstrukcijas ir kt.) į mikroautobusą.
• Vairuoti įmonės mikroautobusą (B Kategorija) - privalumas.
• Darbas 2-8 žmonių komandose.
• Lankstus darbo grafikas (didžiausias užimtumas nuo ketvirtadienio iki pirmadienio).
• Galimybė dirbti kasdien ir dirbti kaip pagrindinį darbą sezono metu (Gegužė-Rugsėjis).
• Galima derinti su kitu darbu.
• Dienos darbai prasideda sandėlyje, kuris yra Visorių gatvėje, Vilniuje.

Darbas gali būti ir kaip papildomas, ir pasiekus pakankamą įgūdžių bagažą - kasdienis.

Требования

Nuo 20 m.
Loginis mąstymas.
Atsakomybė.
Sąžiningumas.
Imlumas.
Darbštumas.
Tvarkingumas (labai svarbi savybė palaikant tvarką sandėlyje).
Punktualumas (labai svarbu).
Gebėjimas tiksliai vadovautis iš anksto numatytais darbo metodais.

Преимущества

• Turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą (didelis privalumas).

• Turėti patirties vairuojant mikroautobusus.

• Reikėtų nesibaiminti fizinio darbo.

• Laisvas darbo grafikas.

Условия

Siūlome nemonotinišką ir įdomų darbą palapinių ir renginių įrangos nuomos įmonėje, draugiškame ir nuolat augančiame kolektyve. Sparčiai plečiamės, todėl visada turėsite karjeros galimybių. Naujus kolegas atsakingai ir profesionaliai apmokome darbo specifikos, todėl net ir jeigu neturite montavimo patirties, visko išmoksite. Esant norui, suteikiame papildomų darbo valandų, todėl atlyginimas priklauso nuo jūsų. Prisijunkite!

Зарплата

nuo 1000 Eur

<< Grįžti į skelbimų sąrašą