UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
Tinkuotojas, pagalbinis darbuotojas Danijoje

Страна

Дания

Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Другое

Обязанности

Siūlomas legalus bei ilgalaikis darbas Danijoje tinkuotojams bei pagalbiniams darbuotojams. Daniškas kontraktas daniškoje įmonėje.
-Tinkavimo darbai;
-Mūro siūlių užpildymas skiediniu;
-Kiti pagalbiniai darbai.

Требования

-Patirtis didelis privalumas;
-Darbštumas, sąžiningumas, atsakingumas ir motyvacija darbui;
-Anglų kalbos pagrindai būtų privalumas.

Условия

-Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
-Nemokamą apgyvendinimą (gyvename po 1 kambaryje);
-Visas socialines garantijas;
-Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
-Konkurencingą, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus;
-Darbą komandiruočių principu 6-2 arba 8-3.

Зарплата

2500 - 4500 Eur/mėn. į rankas

<< Grįžti į skelbimų sąrašą