Darbai svetur

Информация о компании


Hазвание компании

Darbai svetur

Краткое описание компании

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Bеб-сайт

http://www.darbaisvetur.lt

Предлагаемая работа
Ūkvedys/asistentas privačioje šeimoje Belgijoje


Страна

Заграница, Европа, Бельгия

Предполагаемое место работы

Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

Pagyvenusi pora Belgijoje ieško ūkvedžio/asistento . Pareigos : didelio namo valymas, pagalba prižiūrint sodą (žolės pjovimas ir kt.), maisto produktų nupirkimas, sienų perdažymas ir pan.

Darbas nuo 8:30 iki 13:30 ir tuomet nuo 16:00 iki 19:00 arba 20:00. Laisvadienis yra ketvirtadienį ir pusė dienos sekmadienį.

Alga 1400 eur/mėn į rankas. Po trijų mėnesių kils iki 1500 eur. Būstas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais reiktų vykti su šeima į Pietų Prancūziją ir prižiūrėti jų namą ten.

Darbas ilgalaikis !

Darbo pradžia nuo gegužės pab.

Требования

- Anglų arba prancūzų kalba;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Rimtas ir atsakingas požiūris į darbą;
- Panašaus darbo patirtis didelis privalumas.

Зарплата

1400


<< Grįžti į skelbimų sąrašą