UAB "Jupojos statybinės medžiagos"

UAB „Jupojos statybinės medžiagos" yra sparčiai besivystanti, viena didžiausių įmonių ne tik Šiauliuose, bet ir Šiaurės Lietuvoje. Asocijuota įmonė prekiauja statybinėmis ir apdailos medžiagomis ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio valstybėse bei internetinėje parduotuvėje jsm.lt .

Предлагаемая работа
Vadybininkas darbui su stogo dangomis

Город

Шауляй

Административная работа, Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг, Услуги / Обслуживание клиентов, Другое

Обязанности

• Aktyvūs pardavimai, rinkos analizė, naujų klientų paieška;
• Nuoseklus darbas su esamais klientais, jų lankymas ir konsultavimas;
• Komercinių pasiūlymų rengimas ir pateikimas esamiems ir potencialiems klientams.

Требования

• Sėkminga darbo patirtis pardavimų srityje.
• Aktyvumas, sąžiningumas, iniciatyvumas ir gebėjimas savarankiškai organizuoti savo darbą.
• Puikūs bendravimo įgūdžiai.
• Lankstumas ir prisitaikymas prie klientų poreikių.
• Noras siekti geriausių rezultatų ir tobulėti.
• Vairuotojo pažymėjimas.
• Kompiuterinis raštingumas.

Преимущества

• Darbo patirtis panašioje srityje
• Anglų kalbos mokėjimas

Условия

• Darbo rezultatus atitinkantį, laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus;
• Įdomų darbą patikimoje įmonėje;
• Visas darbui reikalingas priemones ir geras darbo sąlygas;
• Automobilis darbo metu;
• Telefonas, kompiuteris.

Зарплата

Aptariamas pokalbio metu.