CVME.LT

Hазвание компании

UAB GIRAMA

Предлагаемая работа
VADYBININKAS(-Ė)

Город

Каунас

Неквалифицированная работа, Высший менеджмент, Продажи / Торговля / Маркетинг

Обязанности

Užsakymų paruošimas transportavimui – pakavimas;
Automobilių dalių valymas, paruošimas, fotografavimas;
Orientacija į klientus – siekiant supakuoti ir fotografuoti prekes laikantis aukščiausių standartų; Tvarkos darbo vietoje palaikymas;
Vadovo pavestų užduočių vykdymas;

Требования

Vairuotojo pažymėjimas (palankus darbas gyvenantiems netoliese: Šilainiai, Vytėnai, Domeikava, Giraitė);
Motyvacija ir noras fotografuoti;
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
Greita orientacija ir reiklumas sau;
Tvarkingumas ir punktualumas;
Iniciatyvumas bei idėjų siūlymas - sveikintinas ir skatintinas !

Условия

Galimybę įgyti darbinės patirties jos neturintiems ;
Įdomų, dinamišką darbą su galimybe sužinoti apie automobilius;
Puikią patirtį stabilioje, augančioje įmonėje bei geras darbo sąlygas;

Зарплата

600

<< Grįžti į skelbimų sąrašą