AJUS GROUP

Hазвание компании

AJUS GROUP

AJUS GROUP – tai sparčiai besiplėtojanti ir didžiausia pajūryje nekilnojamojo turto įmonių grupė ! Šį prekinį ženklą sudaro septynios kompanijos. Pagrindinė bendrovių veikla – nekilnojamojo turto plėtra ir vystymas, naujų gyvenamųjų butų statyba, nuomos procesų koordinavimas, daugiabučių administravimas bei visos kitos pagrindinės nekilnojamojo turto paslaugos. Šiuo metu įmonių vystomas bendras plotas – apie 25 000 m2, ( parduodama apie 700 – 800 vnt.) butų žymiausiuose Lietuvos miestuose : Klaipėdoje, Palangoje, Šventojoje, Druskininkuose ir Trakuose ! www.ajus.eu

Naujausią informaciją apie vystomus projektus galite rasti FB https://www.facebook.com/butaipoilsiui/

Bеб-сайт

www.ajus.eu

Предлагаемая работа
Vadybininkas (-ė)

Город

Клайпеда

Предполагаемое место работы

Высший менеджмент

Обязанности

• Subrangovų suradimas, koordinavimas ir jų įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
• Ryšių su esamais klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
• Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
• Rinkos analizė;
• Atsiskaitymų kontrolė.

Требования

• Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
• Geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
• Puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Organizaciniai sugebėjimai;
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai ir MS Office programomis;
• Atsakingumas, komunikabilumas, lankstumas;
• Nuosavas automobilis.

Условия

• Kompetencijas ir pastangas atitinkantį atlyginimą;
• Įdomų, atsakingą darbą;
• Visas socialines garantijas;
• Draugišką kolektyvą;
• Karjeros galimybes.

Зарплата

1000 eurų į rankas + priedai

<< Grįžti į skelbimų sąrašą