UAB Darbintera

Краткое описание компании

Personalo paieška ir atranka.

Bеб-сайт

Предлагаемая работа
VAIRUOTOJAS-PAGALBINIS DARBUOTOJAS C, CE kat. VOKIETIJA

Страна

Заграница, Германия

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Строительство / Недвижимость, Транспорт / Логистика, Сельское хозяйство / Инженерная защита окружающей среды, Другое

Обязанности

Darbui prie šviesolaidžio tiesimo reikalingas VAIRUOTOJAS-PAGALBINIS DARBUOTOJAS.

• reikalingų statybinių medžiagų atvežimas į statybvietę;
• pagalbiniai darbai statybvietėje (darbas kastuvu, vibro plokšte, elektrine šluota, statybvietės tvarkymas ir pan.).

Tel. pasiteiravimui nuo 8 iki 17val. +37065627227

Требования

• C, CE kategorijų vairuotojo pažymėjimas.
• patirtis vairuojant sunkiasvorę techniką bei techniką su priekabomis.

Условия

-Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
-Visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
-Nemokamą apgyvendinimą ;
-Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
-Patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus.

Зарплата

Nuo 3000 Eur (atskaičius mokesčius)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą