CVME.LT

Hазвание компании

UAB Darmina

Mes esame kvalifikuotų specialistų komanda, turintys daugiau nei 20 metų patirties ir sėkmingai veiklą vystanti įmonė, vykdanti statybos Rangovo/Subrangovo funkcijas bei suteikianti visas su inžinerinių tinklų montavimo darbais susijusias paslaugas Lietuvoje.

Bеб-сайт

www.darmina.lt

Предлагаемая работа
Vamzdynų montuotojai - santechnikai

Клайпеда, Кретинга, Мажейкяй, Паланга, Плунгe, Риетавас, Скуодас, Телшиаи

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Vamzdynų montavimas ir keitimas renovuojamuose daugiabučių namuose, laikantis techninių reglamentų ir techninių darbo projektų.

Требования

* Panašaus darbo patirtis bent 1 metai;
* Pavestų užduočių sąžiningas vykdymas;
* Lankstumas ir punktualumas;
* Mokėjimas dirbti komandoje;
* Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Условия

* Laiku mokamą atlyginimą;
* Transportą;
* Apgyvendinimą, jei būsite iš kito miesto nei bus jūsų darbo vieta.

Зарплата

1200-1400 eur (į rankas)

<< Grįžti į skelbimų sąrašą