Darbai svetur

Информация о компании


Hазвание компании

Darbai svetur

Краткое описание компании

„Darbai svetur“ jau 10 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. „Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.). Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis. Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur

Bеб-сайт

http://www.darbaisvetur.lt

Предлагаемая работа
Veterinaras Olandijoje


Страна

Заграница, Европа, Нидерланды

Предполагаемое место работы

Медицина / Фармация / Соц. обеспечение, Другое

Обязанности

Olandijoje ieškome patyrusių veterinarų darbui skubios pirminės pagalbos skyriuje veterinarijos klinikoje.

Darbas pilnu etatu, 40 val. per savaitę. Naktinių pamainų taip pat yra. Įmanoma dirbti tiek nepertraukiamai, tiek rotacijos principu, jeigu yra toks poreikis (kelias savaites dirbate, tuomet kelios savaitės Lietuvoje).

Kadangi darbui yra būtina olandų kalba, kompanija apmoka jos kursus. Pradžioje mokysitės nuotoliniu būdu internetu, tad tą galite daryti dar būdamas/-a Lietuvoje ir dirbdamas savo dabartinį darbą. Paskui jau keliatės į Olandiją, pradedate dirbti ir paraleliai dar toliau lankote olandų kalbos kursus.

Atlyginimas nuo 3000 eur/mėn. Kompanija parūpina būstą ir transportą.

Требования

- Universitetinis veterinarijos gydytojo išsilavinimas;
- Bent 2 metų patirtis dirbant veterinaru, didelis pliusas jei skubios pagalbos veterinaru;
- Gera anglų kalba (nes olandų kalbos kursai vyks iš anglų kalbos);
- Vairuotojo pažymėjimas.

Зарплата

3000


<< Grįžti į skelbimų sąrašą