CVME.LT

Предлагаемая работа
Veterinarijos felčerė(-is)

Город

Каунас, Электренай, Кайшядорис

Производство / Производство / Склады, Неквалифицированная работа, Другое

Обязанности

Įmonė sėkmingai veiklą vykdo veislinių kiaulių auginime ir kviečia į savo komandą prisijungti paršelių prižiūrėtoją.

-Paršelių priežiūra paršiavimosi metu ir po jo;
-Paršelių ir paršavedžių šėrimas, gydymas;
-Darbas fiziškai nėra sunkus, bet labai atsakingas.

Требования

-Gebėti dirbti su gyvuliais;
-Darbštumas, pareigingumas, atsakingumas;
-Geri bendravimo įgūdžiai;
-Gebėti dirbti komandoje ir individualiai;
-Lankstus požiūris į darbą;
-B kat. pažymėjimas - BŪTINAS.

Преимущества

-Darbo patirtis ūkyje - didelis privalumas.

Условия

-Darbo laiką nuo 8.00-17.00val. (slenkantis grafikas);
-Kuro kompensavimą;
-Draugišką ir paslaugų kolektyvą;
-Stabilų ir pastovų darbą.

Skambinti darbo laiku I-V 8-17val. +370 656 27227

Зарплата

Nuo 1000 Eur/mėn (į rankas).

<< Grįžti į skelbimų sąrašą