Ralf Brandt Bau  GmbH

Hазвание компании

Ralf Brandt Bau GmbH

Краткое описание компании

Vokietijos statybų kompanija Ralf Brandt GmbH

Bеб-сайт

www.ralfbrandt.de

Предлагаемая работа
Vidaus ir išorės apdailininkai Vokietijoje

Страна

Заграница, Европа, Англия, Люксембург, Швейцария, Германия

Предполагаемое место работы

Строительство / Недвижимость

Обязанности

Vokietijos statybų kompanija siūlo darbą profesionaliems statybininkams skydinių namų vidaus ir išorės įrengimui:
-špakliavimas/dažymas/tapetavimas;
-plytelių klijavimas;
-fasadų izoliacija/dekoratyvinio tinko dėjimas ir pan.

Brigadų ir pagalbinių nereikia.

Daugiau informacijos tel. +37065627227

Требования

-Ne mažesnė nei 5m.darbo patirtis vienoje ar keliose išvardintose pozicijose,
-Tempo ir kokybės santykis,
-Atsakomybės jausmas ir gebėjimas dirbti komandoje,
-Pirmenybė teikiama nors truputį kalbantiems vokiškai.

Условия

-Bandomuoju laikotarpiu atlyginimas 1720 eur po mokesčių,
-Vėliau - 2600 eur po mokesčių,
-Geriausiai dirbančiam, kuris taps komandos lyderiu - nuo 3000 eur po mokesčių.

Įmonė suteikia įrankius, automobilį, apmoka kurą, suteikiami ir rūbai. Visos vokiškos socialinės garantijos.

Зарплата

1720-3700 "į rankas"